FGA.2B.319.CYCD92Z
Hua Hua
Tau Wae: FGA.2B.319.CYCD92Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGA.2B.319.CYCD92Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.2B.319.CYCD92Z
Tau Wae FGA.2B.319.CYCD92Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5018 pcs Pepa Raraunga FGA.2B.319.CYCD92Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome