FGA.2B.319.CLAD62
Hua Hua
Tau Wae: FGA.2B.319.CLAD62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGA.2B.319.CLAD62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.2B.319.CLAD62
Tau Wae FGA.2B.319.CLAD62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5197 pcs Pepa Raraunga FGA.2B.319.CLAD62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 319 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGA.2B.316.CYYD72Z
FGA.2B.316.CYYD72Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE PLUG
I roto i te taonga: 5828 pcs
Tikiake:
RFQ
FGA.2B.319.CLAD62Z
FGA.2B.319.CLAD62Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP