FGA.2B.308.CYBD82
Hua Hua
Tau Wae: FGA.2B.308.CYBD82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGA.2B.308.CYBD82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGA.2B.308.CYBD82
Tau Wae FGA.2B.308.CYBD82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4620 pcs Pepa Raraunga FGA.2B.308.CYBD82.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)