FFP.3S.312.CLAC72
Hua Hua
Tau Wae: FFP.3S.312.CLAC72
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFP.3S.312.CLAC72.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFP.3S.312.CLAC72
Tau Wae FFP.3S.312.CLAC72 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5852 pcs Pepa Raraunga FFP.3S.312.CLAC72.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 312 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 12
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.228" ~ 0.283" (5.80mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome