FFP.2S.304.BLAL62Z
Hua Hua
Tau Wae: FFP.2S.304.BLAL62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFP.2S.304.BLAL62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFP.2S.304.BLAL62Z
Tau Wae FFP.2S.304.BLAL62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5344 pcs Pepa Raraunga FFP.2S.304.BLAL62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Polyoxymethylene (POM), Acetal
Kua oti te Rei - Raupapa 2S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -50°C ~ 115°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 15A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)