FFG.0B.305.CYCD52Z
Hua Hua
Tau Wae: FFG.0B.305.CYCD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FFG.0B.305.CYCD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFG.0B.305.CYCD52Z
Tau Wae FFG.0B.305.CYCD52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5626 pcs Pepa Raraunga FFG.0B.305.CYCD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFG.0B.306.CLAD56
FFG.0B.306.CLAD56
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 6042 pcs
Tikiake: FFG.0B.306.CLAD56.pdf
RFQ
FFG.0B.305.CYCD52
FFG.0B.305.CYCD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP