FFG.0B.302.CYCD56
Hua Hua
Tau Wae: FFG.0B.302.CYCD56
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FFG.0B.302.CYCD56.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFG.0B.302.CYCD56
Tau Wae FFG.0B.302.CYCD56 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 2POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4964 pcs Pepa Raraunga FFG.0B.302.CYCD56.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.220" (5.30mm ~ 5.60mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome