FFB.3S.410.CTAC10
Hua Hua
Tau Wae: FFB.3S.410.CTAC10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFB.3S.410.CTAC10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFB.3S.410.CTAC10
Tau Wae FFB.3S.410.CTAC10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5880 pcs Pepa Raraunga FFB.3S.410.CTAC10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 410 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polytetrafluoroethylene (PTFE) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.394" (10.00mm)