FFB.3S.140.CTAC10
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFB.3S.140.CTAC10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFB.3S.140.CTAC10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFB.3S.140.CTAC10
Tau Wae FFB.3S.140.CTAC10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5647 pcs Pepa Raraunga FFB.3S.140.CTAC10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 140 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 43A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.394" (10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome