FFA.6S.372.CLAC22
Hua Hua
Tau Wae: FFA.6S.372.CLAC22
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 72POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.6S.372.CLAC22.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.6S.372.CLAC22
Tau Wae FFA.6S.372.CLAC22 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 72POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5421 pcs Pepa Raraunga FFA.6S.372.CLAC22.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 372 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 6S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 72
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 72 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.831" ~ 0.866" (21.10mm ~ 22.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome