FFA.5S.348.CLAC14
Hua Hua
Tau Wae: FFA.5S.348.CLAC14
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 48POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.5S.348.CLAC14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.5S.348.CLAC14
Tau Wae FFA.5S.348.CLAC14 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 48POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5967 pcs Pepa Raraunga FFA.5S.348.CLAC14.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 348 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 5S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 48
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.516" ~ 0.551" (13.10mm ~ 14.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome