FFA.4S.324.CLAC12
Hua Hua
Tau Wae: FFA.4S.324.CLAC12
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.4S.324.CLAC12.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.4S.324.CLAC12
Tau Wae FFA.4S.324.CLAC12 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4176 pcs Pepa Raraunga FFA.4S.324.CLAC12.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 324 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 24
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.437" ~ 0.472" (11.10mm ~ 12.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome