FFA.3Y.415.CTAC10
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFA.3Y.415.CTAC10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.3Y.415.CTAC10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.3Y.415.CTAC10
Tau Wae FFA.3Y.415.CTAC10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4121 pcs Pepa Raraunga FFA.3Y.415.CTAC10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 415 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3Y
Packaging Bulk Whakatakotoranga -
Tae Mahi -55°C ~ 230°C Tau o nga Tauranga 1
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 15A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome