FFA.3S.303.CLAC42Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.3S.303.CLAC42Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.3S.303.CLAC42Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.3S.303.CLAC42Z
Tau Wae FFA.3S.303.CLAC42Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4613 pcs Pepa Raraunga FFA.3S.303.CLAC42Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 20A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.102" ~ 0.165" (2.60mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.3S.303.CLAC82
FFA.3S.303.CLAC82
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4494 pcs
Tikiake: FFA.3S.303.CLAC82.pdf
RFQ
FFA.3S.303.CLAC42
FFA.3S.303.CLAC42
Kaihanga: LEMO