FFA.2S.310.CLAL82
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.310.CLAL82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.310.CLAL82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.310.CLAL82
Tau Wae FFA.2S.310.CLAL82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5218 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.310.CLAL82.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome