FFA.2S.310.CLAC72Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.310.CLAC72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.310.CLAC72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.310.CLAC72Z
Tau Wae FFA.2S.310.CLAC72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5171 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.310.CLAC72Z.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.2S.310.CLAC77
FFA.2S.310.CLAC77
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4950 pcs
Tikiake: FFA.2S.310.CLAC77.pdf
RFQ
FFA.2S.310.CLAC67
FFA.2S.310.CLAC67
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4366 pcs
Tikiake: FFA.2S.310.CLAC67.pdf
RFQ
FFA.2S.310.CLAC72
FFA.2S.310.CLAC72