FFA.2S.308.CLAC87Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.308.CLAC87Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.308.CLAC87Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.308.CLAC87Z
Tau Wae FFA.2S.308.CLAC87Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4573 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.308.CLAC87Z.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.343" (8.20mm ~ 8.70mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome