FFA.2S.308.CLAC62
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.308.CLAC62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.308.CLAC62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.308.CLAC62
Tau Wae FFA.2S.308.CLAC62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4568 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.308.CLAC62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 9A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)