FFA.2S.307.CLAC82
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.307.CLAC82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.307.CLAC82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.307.CLAC82
Tau Wae FFA.2S.307.CLAC82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4143 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.307.CLAC82.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 9A, 12A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)