FFA.2S.307.CLAC52
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.307.CLAC52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.307.CLAC52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.307.CLAC52
Tau Wae FFA.2S.307.CLAC52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4691 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.307.CLAC52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A, 12A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.2S.307.CLAC62Z
FFA.2S.307.CLAC62Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4777 pcs
Tikiake: FFA.2S.307.CLAC62Z.pdf
RFQ
FFA.2S.307.CLAC52Z
FFA.2S.307.CLAC52Z
Kaihanga: LEMO