FFA.2S.306.CLAC52
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.306.CLAC52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.306.CLAC52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.306.CLAC52
Tau Wae FFA.2S.306.CLAC52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5680 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.306.CLAC52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 6
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 12A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.2S.306.CLAC62
FFA.2S.306.CLAC62
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 6POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5656 pcs
Tikiake: FFA.2S.306.CLAC62.pdf
RFQ
FFA.2S.306.CLAC32Z
FFA.2S.306.CLAC32Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5720 pcs
Tikiake: FFA.2S.306.CLAC32Z.pdf
RFQ
FFA.2S.306.CLAC52Z
FFA.2S.306.CLAC52Z