FFA.2S.304.CLAC42
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.304.CLAC42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.304.CLAC42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.304.CLAC42
Tau Wae FFA.2S.304.CLAC42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5533 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.304.CLAC42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2S
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q11647819A
Q12051197
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 15A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm)