FFA.2S.302.CLAC72Z
Hua Hua
Tau Wae: FFA.2S.302.CLAC72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.2S.302.CLAC72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.2S.302.CLAC72Z
Tau Wae FFA.2S.302.CLAC72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5809 pcs Pepa Raraunga FFA.2S.302.CLAC72Z.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 2
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 20A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.2S.302.CLAL52Z
FFA.2S.302.CLAL52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG 2POS INLNE F/M SLD CUP
I roto i te taonga: 2102 pcs
Tikiake:
RFQ
FFA.2S.302.CLAC72
FFA.2S.302.CLAC72
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP