FFA.1S.304.CLAC37
Hua Hua
Tau Wae: FFA.1S.304.CLAC37
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FFA.1S.304.CLAC37.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.1S.304.CLAC37
Tau Wae FFA.1S.304.CLAC37 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5602 pcs Pepa Raraunga FFA.1S.304.CLAC37.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1S
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 10A
Whakaaetanga Mea Brass, Bronze Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.146" (3.20mm ~ 3.70mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.1S.304.CLAC52
FFA.1S.304.CLAC52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 4POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5779 pcs
Tikiake: FFA.1S.304.CLAC52.pdf
RFQ
FFA.1S.304.CLAC22
FFA.1S.304.CLAC22
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5030 pcs
Tikiake: FFA.1S.304.CLAC22.pdf
RFQ
FFA.1S.304.CLAC37Z
FFA.1S.304.CLAC37Z