FFA.0S.302.CLAC42
LEMOLEMO
FFA.0S.302.CLAC42 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FFA.0S.302.CLAC42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.FFA.0S.302.CLAC42.pdf2.FFA.0S.302.CLAC42.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.0S.302.CLAC42
Tau Wae FFA.0S.302.CLAC42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4480 pcs Pepa Raraunga 1.FFA.0S.302.CLAC42.pdf2.FFA.0S.302.CLAC42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0S
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1244
FFA0S302CLAC42
Whakatakotoranga Keyed Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 2 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets and Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.165" (3.20mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FFA.0S.302.CLAK47
FFA.0S.302.CLAK47
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC PLUG 2POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5923 pcs
Tikiake: FFA.0S.302.CLAK47.pdf
RFQ
FFA.0S.302.CLAC37
FFA.0S.302.CLAC37
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5010 pcs
Tikiake: FFA.0S.302.CLAC37.pdf
RFQ
FFA.0S.302.CLAC42Z
FFA.0S.302.CLAC42Z