FFA.00.113.CTAL27
Hua Hua
Tau Wae: FFA.00.113.CTAL27
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FFA.00.113.CTAL27.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FFA.00.113.CTAL27
Tau Wae FFA.00.113.CTAL27 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga FFA.00.113.CTAL27.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga A
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 1
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.087" ~ 0.106" (2.20mm ~ 2.70mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome