FEW.2B.314.XYMD82
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FEW.2B.314.XYMD82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FEW.2B.314.XYMD82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEW.2B.314.XYMD82
Tau Wae FEW.2B.314.XYMD82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 14POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5478 pcs Pepa Raraunga FEW.2B.314.XYMD82.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP54 - Dust Protected, Water Resistant Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6.5A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm) Rauemi Backshell, Pae Aluminum Alloy, Nickel
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EGG.6E.340.CLL
EGG.6E.340.CLL
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CIRC RCPT 40POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4818 pcs
Tikiake:
RFQ
DTS20F21-41SC-6149 [V001]
DTS20F21-41SC-6149 [V001]
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: RECP ASSY
I roto i te taonga: 3334 pcs
Tikiake: DTS20F21-41SC-6149 [V001].pdf
RFQ
FEWM24
FEWM24
Kaihanga: HellermannTyton
Whakaahuatanga: BOX STEEL BLACK 3.5"L X 15"W
I roto i te taonga: 645 pcs
Tikiake: FEWM24.pdf
D38999/27HF32PB
D38999/27HF32PB
Whakaahuatanga: D38999/27HF32PB
I roto i te taonga: 337 pcs
Tikiake: D38999/27HF32PB.pdf
MS3108E22-20S
MS3108E22-20S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 9POS RT ANG W/SKTS