FEG.2B.312.CLAD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FEG.2B.312.CLAD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FEG.2B.312.CLAD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FEG.2B.312.CLAD62Z
Tau Wae FEG.2B.312.CLAD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5666 pcs Pepa Raraunga FEG.2B.312.CLAD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 312 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 12
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FEG.2B.312.CYCD52Z
FEG.2B.312.CYCD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE PLUG
I roto i te taonga: 5536 pcs
Tikiake:
RFQ
FEG.2B.310.CLAM42
FEG.2B.310.CLAM42
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4093 pcs
Tikiake: FEG.2B.310.CLAM42.pdf
RFQ
FEG.2B.312.CLAD62
FEG.2B.312.CLAD62
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP