EGW.5M.114.XLM
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EGW.5M.114.XLM
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 114POS CRIMP
Ngā Rauemi: EGW.5M.114.XLM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EGW.5M.114.XLM
Tau Wae EGW.5M.114.XLM Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 114POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4345 pcs Pepa Raraunga EGW.5M.114.XLM.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 114 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa 5M
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 114
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP68 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 114 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 59.0µin (1.50µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aerospace, Automotive, Aviation, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
97-3107B24-7SX-940
97-3107B24-7SX-940
Kaihanga: Amphenol Industrial
Whakaahuatanga: AB 16C 14#16, 2#12 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1101 pcs
Tikiake:
RFQ
EGW.3K.666.ZZM
EGW.3K.666.ZZM
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONTACT SOCKET 1.3MM CRIMP GOLD