EGG.6E.106.CLL
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EGG.6E.106.CLL
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: EGG.6E.106.CLL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EGG.6E.106.CLL
Tau Wae EGG.6E.106.CLL Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5707 pcs Pepa Raraunga EGG.6E.106.CLL.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 106 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 6E
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 106
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 106 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A