CRB.M32.GLL.C92G
Hua Hua
Tau Wae: CRB.M32.GLL.C92G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CRB.M32.GLL.C92G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRB.M32.GLL.C92G
Tau Wae CRB.M32.GLL.C92G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4780 pcs Pepa Raraunga CRB.M32.GLL.C92G.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 32
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 1.5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)