CRB.M26.GLL.C52G
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRB.M26.GLL.C52G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CRB.M26.GLL.C52G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRB.M26.GLL.C52G
Tau Wae CRB.M26.GLL.C52G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4129 pcs Pepa Raraunga CRB.M26.GLL.C52G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M26 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm)