CRB.M03.GLL.C92G
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRB.M03.GLL.C92G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CRB.M03.GLL.C92G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRB.M03.GLL.C92G
Tau Wae CRB.M03.GLL.C92G Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5037 pcs Pepa Raraunga CRB.M03.GLL.C92G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M03 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 17A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm)