CFB.M19.GYC.C72NZ
Hua Hua
Tau Wae: CFB.M19.GYC.C72NZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: CFB.M19.GYC.C72NZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CFB.M19.GYC.C72NZ
Tau Wae CFB.M19.GYC.C72NZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5819 pcs Pepa Raraunga CFB.M19.GYC.C72NZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M19 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)