CAJ.M26.SLL.C72G
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CAJ.M26.SLL.C72G
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 26PS GOLD SOLDER
Ngā Rauemi: CAJ.M26.SLL.C72G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAJ.M26.SLL.C72G
Tau Wae CAJ.M26.SLL.C72G Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4819 pcs Pepa Raraunga CAJ.M26.SLL.C72G.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M26 Rauemi Hee Polyetherimide (PEI)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga J
Tae Mahi -50°C ~ 170°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 2A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)