CAB.M32.GLA.C92GZ
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M32.GLA.C92GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CAB.M32.GLA.C92GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M32.GLA.C92GZ
Tau Wae CAB.M32.GLA.C92GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4405 pcs Pepa Raraunga CAB.M32.GLA.C92GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M32 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 1.5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CAB.R02
CAB.R02
Kaihanga: Taoglas
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA-HSC 7.874"
I roto i te taonga: 13384 pcs
Tikiake: CAB.R02.pdf
RFQ
CAB.M32.GLA.C72GZ
CAB.M32.GLA.C72GZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4685 pcs
Tikiake: CAB.M32.GLA.C72GZ.pdf
RFQ
CAB.R01
CAB.R01
Kaihanga: Taoglas
Whakaahuatanga: CBL ASSY SMA-HSC 3.937"
Tikiake: CAB.R01.pdf
CAB.M32.GLA.C92G
CAB.M32.GLA.C92G
Kaihanga: LEMO