CAB.M19.GLA.C52VY
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M19.GLA.C52VY
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M19.GLA.C52VY
Tau Wae CAB.M19.GLA.C52VY Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5228 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M19 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray, Green
Ko te whakatuwhera o te tau 0.126" ~ 0.205" (3.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CAB.M19.GLA.C52V
CAB.M19.GLA.C52V
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP