CAB.M16.GYC.C92GZ
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M16.GYC.C92GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: CAB.M16.GYC.C92GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M16.GYC.C92GZ
Tau Wae CAB.M16.GYC.C92GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5608 pcs Pepa Raraunga CAB.M16.GYC.C92GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M16 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.287" ~ 0.362" (7.30mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)
Nga tono Automotive, Industrial, Medical, Testing Equipment & Measurement
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CAB.M19.GLA.C52GZ
CAB.M19.GLA.C52GZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5563 pcs
Tikiake: CAB.M19.GLA.C52GZ.pdf
RFQ
CAB.M16.GYC.C92G
CAB.M16.GYC.C92G
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP