CAB.M16.GLA.C72GZ
Hua Hua
Tau Wae: CAB.M16.GLA.C72GZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CAB.M16.GLA.C72GZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CAB.M16.GLA.C72GZ
Tau Wae CAB.M16.GLA.C72GZ Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5514 pcs Pepa Raraunga CAB.M16.GLA.C72GZ.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Unshielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru M16 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 2P
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull, Detent Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 6A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Gray Ko te whakatuwhera o te tau 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CAB.M16.GLA.C92GZ
CAB.M16.GLA.C92GZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4782 pcs
Tikiake: CAB.M16.GLA.C92GZ.pdf
RFQ
CAB.M16.GLA.C52G
CAB.M16.GLA.C52G
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 2767 pcs
Tikiake: CAB.M16.GLA.C52G.pdf
RFQ
CAB.M16.GLA.C72G
CAB.M16.GLA.C72G