BFG.LF.100.XAZ
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFG.LF.100.XAZ
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN CAP FOR .LF. PLUG
Ngā Rauemi: BFG.LF.100.XAZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFG.LF.100.XAZ
Tau Wae BFG.LF.100.XAZ Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4433 pcs Pepa Raraunga BFG.LF.100.XAZ.pdf
Rahi Hiku - Whakauru - Raupapa LF
Tuhinga Aluminum Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae - Momo Accessory Cap (Cover)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BFG.5B.100.NAS
BFG.5B.100.NAS
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN CAP FOR .5B. PLUG
I roto i te taonga: 5647 pcs
Tikiake: BFG.5B.100.NAS.pdf
RFQ
BFG10W/X,115
BFG10W/X,115
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: TRANS NPN 10V 250MA SOT343N
I roto i te taonga: 5883 pcs
Tikiake:
RFQ
BFG.5K.100.NAS
BFG.5K.100.NAS
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG CAP FOR .5K.
Tikiake: BFG.5K.100.NAS.pdf
BFG10,215
BFG10,215
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: TRANS RF NPN 2GHZ 8V SOT143
Tikiake:
BFG.4K.100.NAS
BFG.4K.100.NAS
Whakaahuatanga: CONN PLUG CAP FOR .4K.
Tikiake: BFG.4K.100.NAS.pdf
BFG.5K.100.NAE
BFG.5K.100.NAE
Tikiake: BFG.5K.100.NAE.pdf
Whakaahuatanga: TRANS NPN 10V 8GHZ SC73
BFG135AE6327XT
BFG135AE6327XT
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: TRANS NPN RF 15V 150MA SOT223
Whakaahuatanga: TRANS NPN 150MA 15V 7GHZ SOT223
BFG.FF.100.XAZ
BFG.FF.100.XAZ
Whakaahuatanga: CONN PLUG CAP FOR .FF.
Tikiake: BFG.FF.100.XAZ.pdf
BFG10/X,215
BFG10/X,215
BFG.6E.100.NAS
BFG.6E.100.NAS
Whakaahuatanga: CONN CAP FOR .6E. PLUG
Tikiake: BFG.6E.100.NAS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel