A011-D-V-500
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
A011-D-V-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A011-D-V-500
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 500MA
Ngā Rauemi: A011-D-V-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A011-D-V-500
Tau Wae A011-D-V-500 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 500MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5595 pcs Pepa Raraunga A011-D-V-500.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 48V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck-Boost
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Raupapa FlexBlock™ A011 Ratonga -
Mana (Watts) 24W Ētahi Ingoa 788-1086
A011DV500
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 90%
Te whakaheke Analog Whakaahuatanga Taipitopito 500mA 48V (Max) Constant Current LED Driver Buck-Boost Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A0109Y
A0109Y
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
I roto i te taonga: 12734 pcs
Tikiake: A0109Y.pdf
RFQ
A0112X
A0112X
Kaihanga: APEM Inc.
Whakaahuatanga: PUSHBUTTON SWITCH RECTANGULAR
I roto i te taonga: 9832 pcs
Tikiake: A0112X.pdf
RFQ
A011-D-V-700
A011-D-V-700
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 700MA
Tikiake: A011-D-V-700.pdf
Tikiake: A0108Y.pdf
Tikiake: A0111X.pdf
Whakaahuatanga: CONFIG SW BODY PUSHBUT NON-ILLUM
A011
A011
Kaihanga: Xeltek
Whakaahuatanga: ADAPTER PROGRAMMER 44-TQFP
Tikiake:
A011-D-V-350
A011-D-V-350
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DVR CC BUCK-BOOST 48V 350MA
Tikiake: A011-D-V-350.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel