A009-D-V-1000
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
A009-D-V-1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A009-D-V-1000
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 25.6V 1A
Ngā Rauemi: A009-D-V-1000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A009-D-V-1000
Tau Wae A009-D-V-1000 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 25.6V 1A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5258 pcs Pepa Raraunga A009-D-V-1000.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 25.6V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 10V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 2.00" L x 1.20" W x 0.38" H (50.8mm x 30.5mm x 9.5mm)
Raupapa BuckBlock™ A009 Ratonga -
Mana (Watts) 26W Ētahi Ingoa 788-1037
A009DV1000
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP He pai 90%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 1A 25.6V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 1A Whakaaetanga -