7023-D-N-700
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
7023-D-N-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7023-D-N-700
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
Ngā Rauemi: 7023-D-N-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7023-D-N-700
Tau Wae 7023-D-N-700 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4586 pcs Pepa Raraunga 7023-D-N-700.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm)
Raupapa BuckPlus™ 7023 Ratonga -
Mana (Watts) 22W Ētahi Ingoa 788-1033
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 95% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
7023-D-N-350
7023-D-N-350
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 350MA
I roto i te taonga: 5308 pcs
Tikiake: 7023-D-N-350.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB
I roto i te taonga: 10537 pcs
Tikiake: 7023.0870.pdf
RFQ
Kaihanga: Schurter
Whakaahuatanga: FUSE CERM 3.15A 250VAC 3AB 3AG
Tikiake: 7023.0240.pdf
7023-D-N-500
7023-D-N-500
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED DRIVER CC BUCK 32V 500MA
Tikiake: 7023-D-N-500.pdf
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 630MA 250VAC 125VDC
Whakaahuatanga: FUSE CERAMIC 10A 250VAC 3AB 3AG