7023-D-E-700
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
7023-D-E-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7023-D-E-700
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA
Ngā Rauemi: 7023-D-E-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7023-D-E-700
Tau Wae 7023-D-E-700 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED DRIVER CC BUCK 32V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4372 pcs Pepa Raraunga 7023-D-E-700.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm)
Raupapa BuckPlus™ 7023 Ratonga -
Mana (Watts) 22W Ētahi Ingoa 788-1025
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 95% Te whakaheke Analog
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA