7021-D-N-700
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
7021-D-N-700 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 7021-D-N-700
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED SUPP CC BUCK 32V 700MA 7SIP
Ngā Rauemi: 7021-D-N-700.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 7021-D-N-700
Tau Wae 7021-D-N-700 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED SUPP CC BUCK 32V 700MA 7SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4335 pcs Pepa Raraunga 7021-D-N-700.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm) Raupapa BuckPlus™ 7021
Mana (Watts) 22W Packaging Bulk
Paa / Case 7-SIP Module Ētahi Ingoa 788-1018
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP
He pai 95% Te whakaheke -
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Kester
Whakaahuatanga: R562 SOLDERPASTE WATER SOL 500G
I roto i te taonga: 979 pcs
Tikiake: 7021020510.pdf
RFQ
70210 BRGNDY 1/8
70210 BRGNDY 1/8"X40'
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: SCOTCHCAL STRIPING TAPE
I roto i te taonga: 7846 pcs
Tikiake:
RFQ
7021-D-I-500
7021-D-I-500
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED SUPP CC BUCK 32V 500MA 7SIP
I roto i te taonga: 5356 pcs
Tikiake: 7021-D-I-500.pdf
70211
Kaihanga: Klein Tools
Whakaahuatanga: NUT DRIVER HEX SOCKET 11MM 7"
Tikiake: 70211.pdf
7021-D-N-1000
7021-D-N-1000
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED SUPPLY CC BUCK 32V 1A 7SIP
Tikiake: 7021-D-N-1000.pdf
70212 ULTRA COAL 1/8
70212 ULTRA COAL 1/8"X40'
Kaihanga: 3M
Tikiake:
7021-D-N-500
7021-D-N-500