4015-D-I-350
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
4015-D-I-350 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4015-D-I-350
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED SUPP CC BOOST 48V 350MA 7SIP
Ngā Rauemi: 4015-D-I-350.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4015-D-I-350
Tau Wae 4015-D-I-350 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED SUPP CC BOOST 48V 350MA 7SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5601 pcs Pepa Raraunga 4015-D-I-350.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 48V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 28V
Momo Constant Current Topology Boost
Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.1mm x 21.1mm x 10.9mm) Raupapa BoostPuck 4015
Mana (Watts) 17W Packaging Bulk
Paa / Case 7-SIP Module Ētahi Ingoa 4015DI350
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off He pai 95%
Te whakaheke Analog Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 48V (Max) Constant Current LED Driver Boost Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: COVER STRIP ALUMINUM FOR 40MM EX
I roto i te taonga: 16023 pcs
Tikiake: 4015570.pdf
RFQ
40151C
40151C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 760MA 273 MOHM
I roto i te taonga: 71575 pcs
Tikiake: 40151C.pdf
RFQ
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Tikiake: 4015-0-15-80-30-14-10-0.pdf
Kaihanga: Mill-Max
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT
Kaihanga: Laird Technologies - Thermal Products
Whakaahuatanga: THERMOELECT
Tikiake:
4015-D-E-350
4015-D-E-350
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: LED SUPP CC BOOST 48V 350MA 7SIP
Tikiake: 4015-D-E-350.pdf
4016
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TAPE DBL COAT DBL SIDED NAT 15YD
Whakaahuatanga: CONN PIN RCPT .015-.025 SOLDER
Whakaahuatanga: FIXED IND 15UH 2.4A 30 MOHM
Tikiake: 40150C.pdf
4016
Kaihanga: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga: DMX DRIVER INTERFACE FOR LED
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel