3021-D-E-500
LEDdynamics, Inc.LEDdynamics, Inc.
3021-D-E-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3021-D-E-500
Kaihanga / Waitohu: LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga hua LED SUPP CC BUCK 32V 500MA 7SIP
Ngā Rauemi: 3021-D-E-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3021-D-E-500
Tau Wae 3021-D-E-500 Kaihanga LEDdynamics, Inc.
Whakaahuatanga LED SUPP CC BUCK 32V 500MA 7SIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9392 pcs Pepa Raraunga 3021-D-E-500.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 32V (Max)
Momotuhi - Input (Min) 7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 32V
Momo Constant Current Topology Buck
Rahi / Rahi 0.83" L x 0.83" W x 0.43" H (21.0mm x 21.0mm x 11.0mm) Raupapa BuckPuck™ 3021
Mana (Watts) 16W Packaging Bulk
Paa / Case 7-SIP Module, 6 Leads Ētahi Ingoa 3021DE500
Tae Mahi -40°C ~ 80°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP He pai 95%
Te whakaheke Analog Whakaahuatanga Taipitopito 500mA 32V (Max) Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 500mA Whakaaetanga -