LZ9-M0CW00-0055
LED EnginLED Engin
LED Engin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LZ9-M0CW00-0055
Kaihanga / Waitohu: LED Engin
Whakaahuatanga hua LED EMITTER WHT 227LM 3CH MCPCB
Ngā Rauemi: LZ9-M0CW00-0055.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LZ9-M0CW00-0055
Tau Wae LZ9-M0CW00-0055 Kaihanga LED Engin
He Rahinga Kei te wātea 4414 pcs Pepa Raraunga LZ9-M0CW00-0055.pdf
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 9.7V
Tirohia te Angle 110° Momo LED Module
Temperature - Whakamātautau 25°C Rahi / Rahi 19.90mm Diameter
Raupapa - Packaging -
Ētahi Ingoa 1537-1215
LZ9-M0CW00-0055-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 85 lm/W
Te Mata Whakawhiti Maama (LES) 6.20mm Diameter Momo Rongo Domed
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 5.50mm
Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 1739 lm (1357 lm ~ 2120 lm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module - White, Cool Starboard Tono - Whakamātau 3 x 700mA
Anei - Max 800mA Whirihoranga Starboard