LZ9-J0CW00-0055
LED EnginLED Engin
LED Engin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LZ9-J0CW00-0055
Kaihanga / Waitohu: LED Engin
Whakaahuatanga hua LED EMITTER WHT 227LM 1CH MCPCB
Ngā Rauemi: LZ9-J0CW00-0055.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LZ9-J0CW00-0055
Tau Wae LZ9-J0CW00-0055 Kaihanga LED Engin
He Rahinga Kei te wātea 4802 pcs Pepa Raraunga LZ9-J0CW00-0055.pdf
Waimotu - Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 29.1V
Tirohia te Angle 110° Momo LED Module
Temperature - Whakamātautau 25°C Rahi / Rahi 19.90mm Diameter
Raupapa - Packaging -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 85 lm/W Te Mata Whakawhiti Maama (LES) 6.20mm Diameter
Momo Rongo Domed Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 5.50mm Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 1739 lm (1357 lm ~ 2120 lm)
Tono - Whakamātau 700mA Anei - Max 1.8A