LZ1-10A100-0A45
LED EnginLED Engin
LED Engin
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LZ1-10A100-0A45
Kaihanga / Waitohu: LED Engin
Whakaahuatanga hua LED EMITTER AMB 105NM STAR MCPCB
Ngā Rauemi: LZ1-10A100-0A45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LZ1-10A100-0A45
Tau Wae LZ1-10A100-0A45 Kaihanga LED Engin
He Rahinga Kei te wātea 5420 pcs Pepa Raraunga LZ1-10A100-0A45.pdf
Waimotu 590nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 2.6V
Tirohia te Angle 76° Momo LED Module
Temperature - Whakamātautau 25°C Rahi / Rahi 19.90mm Diameter
Raupapa LZ1 Packaging -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Lumens / Watt @ Anei - Whakamātau 32 lm/W
Te Mata Whakawhiti Maama (LES) 3.20mm Momo Rongo Domed
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 4.50mm
Putanga @ Te Wā / Te Rangi - Whakamātautau 84 lm (75 lm ~ 93 lm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module LZ1 Amber Starboard Tono - Whakamātau 1A
Anei - Max 1.2A Whirihoranga Starboard